Open Imkerijdag 2022

Op 9 en 10 juli zijn er door heel Nederland Open Imkerijdag(en). Voor een kaartje met alle locaties waar je naartoe kan kan je hier kijken. En natuurlijk doet ook Imkervereniging Oegstgeest mee op onze bijenstand in Oud Poelgeest. Daar vertellen we alles over de hobby van de imker, verkopen we eigen honing vanaf het landgoed van Oud Poelgeest, kun je honing proeven en kan je de bijen en de kasten zien.

En het belooft een fijne dag te worden, want ook het landgoed Oud Poelgeest heeft een bijzonder uitje, want die hebben op 10 juli: Kunst & Culinair onder de bomen. Vele kunstenaars, zeventien in totaal, tonen hun talent deze dag! Op het landgoed, in de buitenlucht, zijn diverse demonstraties. Ontdek onder andere de wereld van keramiek, houtbewerking, airbrush, olie-, acryl- en aquarelverf, beeldhouwen… het houdt niet op!