Honing slingeren

Onderdeel van de basiscursus is natuurlijk ook dat leert om de honing die bijen hebben verzameld uiteindelijk ook uit de raat weet te krijgen. De bijen vullen de raat met honing en als het vocht percentage laag genoeg is (onder de 18%) dan sluiten ze de raat af met een klein zegeltje. Als een raat dan bijna helemaal verzegeld is haalt de imker de raat uit de kast, en verzamelt de raten om te ‘slingeren’. De imker haalt vervolgens met een zogenaamde ontzegelvork al die zegels eraf en plaatste de raten (die dan lekken van de honing) in een slinger. Op de vereniging hebben we een handslinger staan waarmee er een aantal ramen raat tegelijk kan laten ronddraaien en daarmee ‘slingert’ de honing tegen de buitenkant van de slinger en druipt rustig naar beneden. Onderaan zit dan een kraantje en dan wordt de honing gezeeft en gaat hij in emmers tot hij in potten wordt gestopt. En daarmee heb je heerlijke natuurlijke koudgeslingerde honing! Van eigen bijen!