Bijenmarkt Austerlitz

Van harte nodigen wij alle imkers uit de regio midden Nederland uit om de op de tweede zaterdag van april de voorjaarsbijenmarkt en honingkeuring in Austerlitz te komen bezoeken! De markt wordt weer echt opgezet voor en door imkers: behalve de vertrouwde handel in bijenvolken zijn er diverse kramen met drachtplanten, bijenkasten en honingverkoop. Bovendien presenteert BEEP hier haar innovatieve weegschalen en sensoren voor bijenkasten met online registratie. Gelijktijdig met de markt neemt het Bijkersgilde het examen Keurmeester af met een Regionale Honingkeuring. Wij roepen alle imkers uit de regio midden Nederland op om honing en andere bijenproducten aan te leveren voor deze keuring; zie de bijlagen voor nadere informatie over de eisen voor deelname. Na afloop van de markt is er ‘s middags een boeiend programma met een lezing en toelichting op de keuring en worden de oorkondes voor de
gekeurde producten uitgereikt.

Voor meer informatie: https://debijenmarkt.nl/