Coronavirus

Het voorjaar staat op uitbarsten. Als imker hebben staat ons de komende maanden het nodige te doen. De overheidsmaatregelen om het Coronavirus onder de duim te houden, hebben ook effect op het imkeren. Wat ons te wachten staat, is moeilijk in te schatten. De NBV probeert u zo goed mogelijk te informeren over beperkingen en advies te geven wat de mogelijkheden zijn. De nodige berichten zijn op een speciale overzichtspagina op de NBV website samengevat.

Vandaag twee nieuwe berichten:

  • Advies over reizen met de volken voor bestuiving van de fruitbloesem bijgekomen. Ook aandacht voor reizen met bijenvolken over de grens naar België of Duitsland.
  • Oproep voor inzameling van propolis om dat samen met honing in te zetten voor patiënten ter verlichting van griepachtige klachten die mogelijk veroorzaakt worden door Corona.